Наша робота
АРТ майстерня "Креатив"
Робота з дітьми від 7 до 16 років проводиться методами інтегральної арттерапії та ігротерапії (малювання, ліплення, робота з природними матеріалами, кінотерапія, музична аеробіка і т.д).
Що відбувається на цих зустрічах?
живе, вільне спілкування в колі однодумців, нові знайомства; емоційне розвантаження через цікаві вправи, техніки; стабілізація психо-емоційного стану через творчість; відновлення цілісності поведінки, фізіологічного стану (унормування сну, зниження депресивних станів, нав’язвилих тривожних думок, покращення настрою); створення позитивної атмосфери для формування стресостійкості.
Зустрічі проходять щовівторка та щочетверга о 15:00
Консультування батьків
Психологічне консультування для батьків є методом розвитку та підтримки здорових і функціональних сімейних стосунків та являється запорукою досягнення результатів і успішності дитини.
Індивідуальні розвиваючі та корекційні заняття
В Інклюзивно-ресурсному центрі проводяться індивідуальні корекційні та розвиваючі заняття, згідно потреб дитини.
Заняття проходять відповідно до результатів комплексної психолого-педагогічної оцінки.
Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини
це процес збору та інтерпретації кількісної та якісної інформації про особливості розвитку дитини з метою визначення її особливих освітніх потреб, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, організації освітнього середовища, особливостей організації психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг, відповідно до потенційних можливостей дитини
ЯК НАЛАШТУВАТИ ДИТИНУ НА ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОЦІНКИ РОЗВИТКУ
-
1. В день проведення комплексної оцінки створіть у дитини позитивний настрій. Налаштуйте дошкільника на ігрову діяльність, а школяра – на спілкування з педагогами.
-
2. Розрахуйте час так, щоб прийти завчасно, не поспішаючи.
-
3. В день проведення оцінювання дитина повинна бути здоровою. У разі, якщо дитина захворіла, зателефонуйте в ІРЦ і попросіть перенести оцінку на інший день.
-
4. Не виказуйте своїх переживань за результати оцінки і сам процес. Пам’ятайте, що Ваші переживання та тривожність передаються дитині.
-
5. Під час обстеження не відволікайте дитину зауваженнями і репліками. У разі необхідності, дитині допоможе фахівець.
-
6. В присутності дитини намагайтесь не говорити «вона соромиться», «вона не любить вчити вірші, розповідати», «вона це не вміє» тощо.
-
7. Після комплексної оцінки обов’язково похваліть дитину, навіть якщо вона відповідала гірше, ніж Ви очікували, адже для неї це могло бути важким випробуванням.